Контакты:     E-mail: sbitsoft@gmail.com     Skype: sbitsoft     Телефон: +380634831191

Вгадай слово

Любите цікаві логічні забави? Тоді вам сподобається наша словесна гра Вгадай слово. Багато людей любить грати в захоплюючі ігри на логіку, або ерудицію. Словесні ігри можуть називатися по-різному, наприклад сканворди, ребуси, складання слів, або розгадування слів. Щоб знайти гру по душі треба змарнувати багато часу, адже хочеться знайти гру в слова безкоштовно. Вгадати слово в нашій грі зможуть і дорослі і діти. Треба з слів підказок написати одне слово в поле відповіді, слово яке об‘єднує ці слова підказки та заробити якомога більшу винагороду.

Гра вгадай слова складається з 100 захоплюючих рівнів. У кожному з них гравцеві виводиться на екран чотири слова, два з яких спочатку закриті. Під цими словами є клітинки, які показують скільки букв в слові відгадці. Задача гравця відгадати, що є спільного між цими словами та записати правильну відповідь, натискаючи на запропоновані літери. Якщо з доступних двох слів не виходить відгадати слово, то можна відкрити додаткові слова, витративши 10 бонусів. В грі вгадати слова є додаткові підказки: відкрити букву в слові відгадці можна за 10 бонусів, або відкрити слово за 50 бонусів. Також заробити додаткові бонуси можна подивившись відео рекламу.

На початку гри вгадай слово за підказкою гравцеві дається 100 стартових бонусів, а за кожний відгаданий рівень ще 20 бонусів. Ця гра створена для тих хто любить словесні ігри на українській мові. Розгадувати слова іноді здається важким завданням, але трохи поміркувавши Ви обов’язково впораєтесь із цим завданням.

Вгадувати слова дуже цікаво! Такі ігри дозволяють випробувати ерудицію, фантазію та кмітливість. Вгадай слово, перевір свій словниковий запас.

Граючи в гру Вгадай слово Ви прекрасно проведете час та отримаєте масу задоволення від ігрового процесу.